8 stycznia odbędzie się pierwsze spotkanie grupy zrzeszającej kobiety LBTQF

Zaproszenie od ToleradoStowarzyszenie na rzecz osób LGBT „Tolerado” zaprasza na pierwsze spotkanie grupy zrzeszającej kobiety LBTQF (lesbijki, osoby biseksualne, transpłciowe, queer oraz friendly czyli przyjaźnie nastawione, w tym kobiety heteroseksualne).

Spotkanie odbędzie się już 8 stycznia w godzinach 18:30-20:30.

– Naszym głównym celem jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której mamy zamiar: przeprowadzać tematyczne dyskusje i warsztaty, dobrze spędzać czas, poznawać się nawzajem i nieźle się bawić, realizować inne działania (w tym pomysły uczestniczek). – zachęcają organizatorzy.

Głównymi zasadami podczas spotkań będzie zasada dobrowolności (udziału i zabierania głosu) i szacunku. Planowo spotkania będą odbywać się co dwa tygodnie, w każdą środę, w godzinach 18:30-20:30 w siedzibie Stowarzyszenia na Rzecz Osób LGBT Tolerado w Gdańsku-Wrzeszczu, przy ul. Miszewskiego 17.

Zaproszone są wszystkie kobiety LBTQF (oraz osoby o nienormatywnej tożsamości, wychowywane w roli kobiecej), bez względu m.in. na wiek, wyznanie i pochodzenie.

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o zgłaszanie się poprzez wypełnienie krótkiego formularza: docs.google.com Jeśli masz pytania, pisz śmiało do organizatorów: kobiety.tolerado@gmail.com 

Organizatorki: Marta Kosińska i Joanna Olszewska