Aktor z Jamesa Bonda: Ben Whishaw potwierdza, że jest gejem i jest dumny z tego. Wstąpił w związek partnerski ze swoim chłopakiem.

Ben Whishaw potwierdził, że zalegalizował swój związek
Ben Whishaw potwierdził, że zalegalizował swój związek

Brytyjski aktor filmowy, Ben Whishaw potwierdził w wywiadzie, że jest gejem. 32-letni aktor, która gra Q w najnowszym filmie Jamesa Bonda Skyfall powiedział, że wszedł w związek partnerski ze swoim chłopakiem. Jego partnerem jest australijski kompozytor Mark Bradshaw.

Rzecznik powiedział w jego imieniu: „Ben nigdy nie ukrywa swojej seksualności, ale podobnie jak wielu innych aktorów woli nie dyskutować o tym z kimś innym niż jego najbliżsi”.

„Ze względu na spekulacje, mogę potwierdzić, że Ben i Mark zalegalizowali swój związek cywilnie w sierpniu 2012 roku. Byli z tego dumni i są bardzo zadowoleni”.

Whishaw, który grał w dramacie dla BBC Hours spotkał 30 letniego Bradshaw na planie filmu w 2009r. Bradshaw komponował wtedy muzykę.

Przyjaciel pary powiedział w MailOnline: „Wszyscy są zachwyceni. Mark to świetny facet, bardzo utalentowany. Nie było szans na wielkie uroczystości związane z zalegalizowaniem związku. Ben miał bardzo wypełniony kalendarz, ale jestem pewien, że jeszcze będzie okazja do świętowania”.

W poprzednim wywiadzie, Whishaw zyskał uwagę wokół swojej seksualności. Kiedy został zapytany, czy to było ważne dla młodych gejów i lesbijek, że zaczął mówić o sobie on powiedział: „Czuję w moim sercu, że to jest niezwykle ważne, ale ja nie bardzo wiem jak jeszcze wiele mam do zrobienia”.

Kontynuował: „Dla mnie jest ważne, aby utrzymać pewien poziom anonimowości. Jako aktor, twoim zadaniem jest, aby przekonać ludzi, że jesteś kimś innym. Jeśli więc ciągle mówię ludziom o sobie, myślę, że strzelam sobie w stopę.