Album i jego okładka z szokującymi zdjęciami Sky Fereirry

Album Sky i jej nagie zdjęciaSky Ferreira i jej najnowszy album o nazwie „nocy czas, mój czas” ukażą się już 29 października bieżącego roku i będą dostępne dla wszystkich fanów. Okładka tego albumu wzbudza wielkie kontrowersje spowodowane tym, że wizerunkiem tejże okładki są nagie zdjęcia wokalistki. Fotografia ukazuje jej odsłoniętą całą lewą pierś.

W podobnej sytuacji jakiś czas temu znajdowała się Miley Cyrus, podczas gdy świat dowiadywał się o jej pornograficznych sesjach fotograficznych. Zdarzenia te peszyły piosenkarkę doprowadzając do tego, że zaczęła unikać kontaktu z reporterami. W przypadku Sky Ferreira czyn ten był zaplanowany ze szczegółami. Sesją zdjęciową zajął się słynny francusko-argentyński fotograf i reżyser Gaspar Noe znany ze swojego profesjonalnego podejścia i celowych prowokacji do uzyskania zamierzonego efektu. Innym słynnym dziełem tego prowokatora było Irreversible and Enter The Void. Podczas pracy nad okładką Sky wyszła na plan zdjęciowy zupełnie naga, w porównaniu do Miley nie przeszkadzało jej pojawienie się niewidzialnej taśmy. Bez najmniejszych problemów na planie weszła pod prysznic i pozując w taki sposób, aby jedna z piersi została odsłonięta w całości na fotografii. Prowokująca okładka ma na celu odwrócenie wszelkiej uwagi od wcześniejszych wybryków 21-letniej wokalistki, takich jak przygody z narkotykami, czy też unieważnienie jej tourne z Vampire Weekend. Czyn ten ma spowodować szum wokół wydania pierwszego albumu w LP studio, które było wielokrotnie zepchnięte przez jej wytwórnię do wprowadzenia kreatywnych poprawek i zmian.

Jednak przed tak ważnym krokiem wokalistka Sky Fereirra powinna przemyśleć swoją decyzję zanim wzbudzi kolejne kontrowersje, które mogą być związane z jej kolejnymi wybrykami i zdarzeniami, jakie mogą powstać właśnie po tej publikacji okładki. Do jakich czynów wtedy się posunie? Tego nie wiemy, ale znając osobowość  Sky, która dąży do jak największej popularności na pewno wszystkiego się dowiemy.