Andrej Pejic w kolejnej sesji pozuję w pończochach. [FOTO]

Androgeniczny model Andrej Pejic pozuję w mini spódniczkach 2Andrej Pejic jest dość kontrowersyjnym modelem. Dzięki swojej androgenicznej urodzie na wybiegach może chodzić zarówno w męskich, jak i damskich ubraniach. Jego twarzy mogłoby mu pozazdrościć wiele kobiet.

– (…) wyłonił się z gęstego bałkańskiego mroku jako zupełnie nowy człowiek, świetlisty jednoróg, cudowna lilia, bóg i bogini w jednym ciele, okaz cudownej metamorfozy, cudownego dwupłciowego piękna – pisała o nim autorka Dubravka Ugrešić.

Andrej Pejic raczej nie pozuję w „zwykłych” sesjach zdjęciowych, które prezentują męską modę. W najnowszym numerze magazynu Vogue w Korei Pejic pozuję w spódniczkach, podwiązkach i pończochach. Jak wyszedł?

Androgeniczny model Andrej Pejic pozuję w mini spódniczkach 3 Androgeniczny model Andrej Pejic pozuję w mini spódniczkach 7 Androgeniczny model Andrej Pejic pozuję w mini spódniczkach 6 Androgeniczny model Andrej Pejic pozuję w mini spódniczkach 5 Androgeniczny model Andrej Pejic pozuję w mini spódniczkach 4 Androgeniczny model Andrej Pejic pozuję w mini spódniczkach 1