Bardzo wzruszający i piękny film o tematyce homoseksualnej

Lada dzień, gejowski filmNa dzisiejszy wieczór chcielibyśmy Wam polecić znakomity film w reżyserii Travis’a Fine pt. Lada dzień (Any Day Now). Film przedstawia batalię sądowniczą, jaką toczą dwaj homoseksualiści, o prawa do opieki nad nastolatkiem z zespołem Downa. 

Opis filmu

W latach 1970 Rudy (Alan Cumming), który jest draq queen oraz Paul (Garret Dillahaunt), który jest prawnikiem opiekują się upośledzonym umysłowo chłopcem, którego matka trafiła do więzienia na 3 lata. Tworzą razem szczęśliwą rodzinę, której Marco (Isaac Leyva) nigdy nie miał. Homoseksualiści nie są jednak ich biologicznymi ojcami, to władze chcą im odebrać dziecko, które kochają jak swoje. Rudy i Paul postanawiają wystąpić o adopcję, jednakże muszę zmierzyć się z pełnym stereotypów i uprzedzeń systemem prawnym.

Nasza opinia

Film jest jednym z lepszych z filmów branżowych. Ukazuję szczęście jakie może dać kochająca się rodzina, lecz także tragedię, w której odbiera się dziecko osobom, które je pokochały, a one ich. Wzruszył mnie do łez. Film daję dużo do myślenia oraz zmusza do refleksji. Naprawdę Was zachęcamy do obejrzenia.

Film do obejrzenia tutaj. Miłego wieczoru!

Lada dzień, wzruszający film o tematyce homoseksualnej Allan Cumming