Biseksualny nastolatek został wyrzucony z domu przez swoją macochę.

Nick, biseksualny chłopak wyrzucony z domu przez swoich rodzicówNick jest studentem pierwszego roku na Kennesaw State University. Został wyrzucony z domu w połowie października br. zaraz po tym, jak jego ojciec i matka dowiedzieli się, że jest biseksualny. Chłopak z dnia na dzień został bez dachu nad głową. „Rodzice” potraktowali go jak jego rzeczy, które również wyrzucili na ulicę.

„Kiedy usłyszałem o tym, że Nick został wyrzucony na ulicę byłem oszołomiony” – powiedział Bevers w oświadczeniu dla The Huffington Post. „Nie mogłem zrozumieć jak rodzic może wyrzucić swoje własne dziecko na bruk” – dodał.

Bevers w dalszej części oświadczenia mówi, że pracują nad tym, aby pokazać Nickowi, że jest kochany nawet przez obcych ludzi. W ciągu zaledwie kilku dni na konto Nicka wpłynęło 12 tysięcy dolarów od 400 osób.

To nie jest odosobniony przypadek. Takich Nicków jest tysiące. Chłopak miał dużo szczęścia, że znalazł na ulicy osoby, które pomogły mu. Setki innych, często młodszych dzieci, wyrzuconych z domu nie ma tyle szczęścia. Żyją na ulicy, sprzedają swoje ciało aby mieć co zjeść, śpią na ulicy. Często zarażają się wirusem HIV.