Były działacz gejowski Michael Glatze nawrócony i zaręczony.

Były działacz gejowski "nawrócony": Dzięki Jezusowi odkryłem prawdę o homoseksualizmie • Facebook.com / Michael Glatze
Były działacz gejowski „nawrócony”: Dzięki Jezusowi odkryłem prawdę o homoseksualizmie • Facebook.com / Michael Glatze

Michael Glatze, były redaktor magazynu gejowskiego zaręczył się z dziewczyną i odnalazł nową drogę w swoim życiu. „Stało się dla mnie jasne, że homoseksualizm uniemożliwia nam odkrycie prawdziwego siebie wewnątrz” – stwierdził po 16 latach życia jako homoseksualista”

Swoją historię opisuję w World Net Daily. Piszę, że udało mu się zerwać z homoseksualizmem. Dokonał tego dzięki nawróceniu. Glatze mówi, że jedyną osobą której teraz ufa jest Jezus. Twierdzi, że to, czego dowiedział się na temat homoseksualizmu dzięki swojej przemianie, było szokujące.

Swoje gejowskie, przeszłe życie rozpoczął z powodu słabości.

„Wcześnie odczuwałem zamieszanie co do tego, kim jestem i jak się czuję wobec innych. Moje pomieszanie co do „pragnienia” i fakt, że zauważałem, iż jestem „atrakcyjny” dla gejów spowodowało, że zaliczyłem sam siebie do kategorii „gejów” w wieku 14 lat” – czytamy w ePrudnik.pl

Dodaję, że homoseksualizm zabrał mu 16 lat życia, w których to wyrządził wiele szkód. Wielokrotnie wtedy wygłaszał publiczne przemówienia, których dziś już by nie powtórzył. Teraz wiem, że homoseksualizm jest pożądliwością i pornografią zapakowaną w jedno. Nigdy nie pozwolę, aby ktokolwiek przekonał mnie, że jest inaczej – mówi Glatze, który dzięki Bogu „poznał prawdę i stał się sobą”

Źrodło: Na Temat, eprudnik