Całuśna kombinacja dwóch gejów

Całuśna komunikacja sposób 4
Całuśna komunikacja sposób 4

Całowanie to najpiękniejsza forma komunikacji. Kiedy się całujemy wyrażamy fascynację, pożądanie, oddanie i zaufanie. Jednym całusem możemy często przekazać o wiele więcej niż słowami. 

Całowanie to jedno z istotniejszych przejawów naszej seksualności. Sposób, w jaki oddajemy pocałunki, stanowić może dla drugiej strony wskazówkę, jak zachowamy się w sytuacji naszej bliskości. Głębokie całusy stanowią dla wielu symbol seksualnego zespolenia.
Podobno osoby, które lubią namiętne pocałunki, promieniują szczęściem i urodą. Jest w tym wiele prawdy, ponieważ stan odprężenia znajduje swoje odzwierciedlenie na twarzy. Mówi się także, że osoby często całujące dłużej zachowują młodość.

Całować się można na wiele sposobów a dwaj sympatyczni geje – Ethan i Marke, pokazali światu w jaki sposób można się całować i jak robią to właśnie oni. I nie jest to tylko jeden sposób ale kilka kombinacji.

Obaj przystojniacy mają swoje profile na You Tube, gdzie Marke pod udostępnionym filmem napisał: ” Kiedy to nagrywaliśmy, zdałem sobie sprawę z tego jak bardzo uwielbiam całować Ethana. To był dobry pomysł, bo nie będę go widział przez najbliższe dwa tygodnie”.

źródło: http://gnews.pl/hot-photo/dwaj-przystojniacy-pokazuja-gejowski-pocalunek-na-10-sposobow-video/