Chcesz być bogaty? Tatuś-bogacz da miliard temu, kto poślubi jego córkę lesbijkę

Cecil Chao Sze-tsung chce za wszelką cenę znaleźć męża dla swojej córki Gigi ChaoCecil Chao Sze-tsung, chiński miliarder pragnie, aby jego córka odnalazła miłość swojego życia i odnalazła szczęście oferując miliard. Pieniądze od teścia „na wejście” do jego rodziny? Oczywiście to było by zbyt piękne. Haczyk w tym, że jego córka jest lesbijką, a więc odnalezienie kandydata, który będzie jej odpowiadał graniczy z cudem.

Córką chińskiego potentata branży budowlanej jest Gigi Chao (rocznik ’79). Gigi jest zdeklarowaną lesbijką i od dłuższego czasu jest w związku z Sean Eav, która jak można się spodziewać bardzo przeżywa tą sytuację.

Przypomnijmy, że w 2012 roku bogaty tatuś zaoferował 500 milionów dolarów hongkońskich (200 milionów złotych) temu, kto poślubi Gigi. Zapewniał wtedy, że liczy się dla niego wyłącznie dobro córki.

Gigi Chao wraz ze swoją obecną partnerką (East News)

– Nie chcę ingerować w jej życie prywatne. Pragnę tylko, aby miała szczęśliwe małżeństwo, dzieci i wiedziała co ma zrobić z odziedziczonymi pieniędzmi – tłumaczył.

Kandydat się oczywiście nie znalazł. Gigi Chao nie wybrała żadnego z mężczyzn, mimo, że zgłosiło się aż 20 tysięcy.

W tym momencie zdesperowany ojciec zwiększył cenę tego swoistego posagu i jej sekretarka nie może odłożyć telefonu, ponieważ co chwilę odbiera kolejne zgłoszenia.

Wiele osób zapewne myśli, że Gigi jest skłócona z ojcem i potępia jego zachowanie. Nic bardziej mylnego. – Nie sądzę, aby pieniądze przyciągnęły do mnie kogoś, kogo uznałabym za atrakcyjnego. Jednakże z pewnością zaprzyjaźnię się z każdym mężczyzną, który zechce przekazać podobną sumę na mojej organizacji charytatywnej Faith in Love (Wiara w miłość – dop. red.). Na koniec powiem jeszcze jeszcze jedno – dziękuję tato i kocham cię – wyznała w jednym z wywiadów Gigi.

–  Ja wiem, że on mnie kocha i chce dla mnie jak najlepiej, ale tata jest z innej epoki i trudno mu zrozumieć sytuację ludzi ze środowisk LGBT (lesbijek, gejów, osób biseksualnych oraz osób transgenderycznych – dop. red.). Pracując dla niego zachowuję się normalnie, na przyjęciach rodzinnych ściskamy się i tańczymy. Nie zgadzamy się tylko w kwestiach tego jak wygląda małżeństwo i rodzina – tłumaczy.

Cecil Chao Sze-tsung ma pieniądze, aby próbować zrealizować swój cel

1 Comment

  1. Co Bezbłeność Potrafi

    Wystarczy że Curka bedzie Wiedziała tak jak Powino być czyli Wiedzieć jak sie Wie Meczyzna jest Stworzony dla kobiety to sie Wie tak Jest i bedzie Reszta to Błendy czy da Mi Piniodze za Wyleczenie Curki Muj telefon 665261154 Muj Mail janspica6@gmail.com Czekam na szypkom Otpawieć jak sie znim skontaktować

Comments are closed.