Coming outy największych gwiazd YouTube 2015 [WIDEO]

Joey GraceffaW tym roku w porównaniu z ubiegłym nastąpił gwałtowny wysyp coming outów publikowanych w postaci filmów w serwisie do streamingu wideo – YouTube. Wielu młodych mężczyzn, jak również kobiet (pot. zw. youtuberów) postanowiło przyznać się publicznie do swojej orientacji seksualnej i wyjawić całemu światu prawdę. W tym artykule postanowiliśmy zrobić listę jednych z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych ludzi w serwisie YouTube, którzy nagrali swój filmik wideo, w którym przyznają się do swojej orientacji.

1. Ingrid Nilsen

Na samym początku bez wątpienia jednym z najbardziej wzruszających i szczerych nagrań jest wideo Ingrid Nilsen „Something I Want You To Know”, które zgromadziło już niebagatelną ilość obejrzeń, bo aż ponad 10 milionów.

– Jestem lesbijką. Trzęsę się teraz, bo ta chwila jest prawdziwa i czekałam na nią już bardzo długi czas. Siedzę tutaj przed Wami, ponieważ przez prawie 6 lat byliście ze mną, a jest to naprawdę długi okres mojego życia. Chcę teraz usiąść i porozmawiać z tobą tak, jak rozmawiam z moimi przyjaciółmi i ludźmi, którzy są mi bliscy. – mówi Ingrid w swoim wideo.

2. Shane Dawson

Kolejną osobą jest Shane Dawson, który w serwisie YouTube umieszcza parodie znanych gwiazd w tym m.in. Paris Hilton, Lady Gagi. W gronie YouTuberów jest jednym z najbardziej rozpoznawalnym. W ostatnich miesiącach napisał książkę „I Hate My Life”. Shane regularnie wrzuca swoje filmiki do sieci już od przeszło 7 lat. Wczoraj postanowił jednak wyjawić, że jest biseksualny.

Co prawda większość widzów, którzy go oglądają mogli się domyślać, że heteroseksualny to on nie jest, ale dzisiaj wiemy już oficjalnie. Zobaczcie jego wideo, w którym opowiada, dlaczego kiedy był jeszcze nastolatkiem zmagał się z nadwagą. Co ją spowodowało, oraz co musiał przejść, żeby samemu zrozumieć, jaką orientację seksualną posiada.

3. Joey Graceffa

Joey’ego zna większość nastolatek na całym świecie. Jego filmiki z życia codziennego (vlogi) ogląda średnio 500 tysięcy osób. Jest bardzo znany, lubiany i kilka miesięcy temu przyznał się do tego, że jest gejem. Na samym początku Joey nie zrobił tego wprost. Wrzucił po prostu filmik z oryginalną piosenką „Don’t Wait”, co w wolnym tłumaczeniu brzmi Nie czekać. W zakończeniu Joey całuję przystojnego mężczyznę, który jak się teraz okazało w jego filmikach pojawia się coraz to częściej. Może między chłopakami coś zaczyna iskrzyć? Zobaczcie wideo z coming outu pt. Yes I’m Gay (Tak, jestem gejem).