Conchita Wurst otrzymała platynową płytę

Conchita Wurst odbiera platynową płytę podczas Eurowizji w WiedniuNikomu chyba nie musimy przypominać kim jest Conchita Wurst. Ale jeżeli ktoś jeszcze jej nie zna to jest to zwyciężczyni ubiegłorocznej Eurowizji 2014. Wygrała ją śpiewając piosenkę „Rise like a Phoenix”.

Kilka dni temu wytwórnia muzyczna Sony wydała nową płytę Conchity Wurst. Artystka nazwała ją po prostu „Conchita”. Pomimo faktu, iż od premiery upłynęło zaledwie kilka dni, płyta zdobyła już status platynowej płyty.

W Australii znalazła się ona na 1 miejscu listy przebojów, a w dwunastu innych krajach znalazła się w Top 10. O tym jak poradziła sobie w Polsce dowiemy się już za kilka dni.

Płytę możemy łatwo przesłuchać w Spotify jak również jest łatwo dostępna w Empikach w całej Polsce.

„Brak mi słów. Chcę po prostu powiedzieć moim fanom: dziękuję. Nazywam ich „The Unstoppables” („Nie do zatrzymania” i oni właśnie to pokazali.” – powiedziała Conchita odbierając Platynową Płytę podczas tegorocznej Eurowizji w Wiedniu.

Kończąc ten artykuł chcielibyśmy jeszcze wspomnieć o tym, że Conchita Wurst pojawi się po raz pierwszy w Polsce na Sabacie Czarownic w Górach Świętokrzyskich. O Sabacie Czarownic, który odbędzie się już w czerwcu poświęcimy osobny artykuł. Mogę tutaj już zdradzić, że będziemy uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Jak oceniacie jej ostatnie wystąpienie na Eurowizji w Wiedniu?