Craig James zwolniony z TV FOX za homofobie!

Craig James
Craig James

Prezenter w telewizji FOX został zwolniony po tym, jak oświadczył, że homoseksualiści „będą musieli odpowiadać przed Bogiem za swoje czyny”. Materiał trafił do internetu i wywołał oburzenie wśród Internautów.

Mowa o Craigu James, który jest byłym futbolistą. W zeszłym roku nieudolnie starał się o stanowisko senatora. Pracę dla telewizji FOX otrzymał miesiąc temu, jednak po odkryciu materiału jego umowa została zerwana ze skutkiem natychmiastowym.

„Ludzie decydują się na homoseksualizm…myślę, że to wybór, tak”-mówił James -„Małżeństwo jednopłciowe, kiedy ktoś się na to decyduje to tyle. I Bóg będzie sądził nas wszystkich w tym pokoju za nasze czyny. Nie powinniśmy dawać przywilejów tym związkom partnerskim, one nie powinny mieć miejsca. Musimy trzymać się mocno, to jest ważne…Mówię wam, mamy problem fiskalny w tym kraju…mamy też problem moralny.”

Craig nie zgadzał się również z ostatnią decyzją Boy Scouts of America, która zezwoliła homoseksualnym chłopcom na dołączenie do organizacji. James skrytykował to słowami: „będą musieli odpowiadać przed Bogiem za swoje czyny”.

Rzecznik telewizji FOX zapowiedział, że James nie będzie już występował na antenie.

Źródło: gejowo.pl