Czy chłopak Tom’a Daley’a to scenarzysta z Obywatela Milka – Dustin Lance Black?

Tom Daley, najseksowniejszy mężczyzna świata, który wyprzedził Davida Beckhama 9Wczoraj pisaliśmy o najseksowniejszym mężczyźnie świata według gejowskiego magazynu Attitude, który donosił, że ma chłopaka. Media od razu podłapały temat i zasypały nas plotkami o potencjalnym chłopaku Toma.

Czytaj więcej: Tom Daley, najseksowniejszy mężczyzna według gejowskiego magazynu Attitude ma chłopaka!

Dustin Lance Black i Tom Daley wychodzą razem z kawiarniSerwis E! News donosi, że szczególną osobą dla 19 letniego pływaka jest 39 letni, nagrodzony Oscarem scenarzysta i działacz na rzecz ludzi LGBT Dustin Lance Black.

– Wiosną tego roku, moje życie zmieniło się znacznie, gdy spotkałem kogoś i czuję się tak szczęśliwy, tak bezpieczne i wszystko po prostu jest świetne – powiedział Daley. Dodał że ten ktoś jest mężczyzną.

Dustin Lance Black jest znanym i szanowanym działaczem i scenarzystą filmu Obywatel Milk. W tym momencie jest w Petersburgu na festiwalu filmowym LGBT.

Czytaj więcej: Sztuka „8″ od Dustina Lance Black została wystawiona w kościele Middle Church

Jak gwiazdy zareagowały na coming out Tom’a? John Amaechi, wyoutowany amerykański koszykarz powiedział: – To, co zrobił Tom, jest bardzo ważne. To będzie miało wielki wpływ na młodych ludzi. Sposób też jest ważny – dotarł do ludzi przez youtube bez pośredników. W bardzo osobisty, wręcz intymny sposób, sam trzymając kamerę.

Nasza organizacja wspiera Toma i to, że zdecydował się publicznie powiedzieć o sobie. Jego wczorajsze oświadczenie odbieramy pozytywnie, absolutnie nie zmienia ono naszego podejścia do Toma. – mówił David Sparks z Brytyjskiego Stowarzyszenia Pływaków.

Garreth Thomas, rugbysta dodał, że kiedy już największe emocje opadną, Tom zda sobie sprawę, że wczoraj zaczął nowe, niesamowite życie. Gratulacje!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *