Czy chłopak Tom’a Daley’a to scenarzysta z Obywatela Milka – Dustin Lance Black?

Tom Daley, najseksowniejszy mężczyzna świata, który wyprzedził Davida Beckhama 9Wczoraj pisaliśmy o najseksowniejszym mężczyźnie świata według gejowskiego magazynu Attitude, który donosił, że ma chłopaka. Media od razu podłapały temat i zasypały nas plotkami o potencjalnym chłopaku Toma.

Czytaj więcej: Tom Daley, najseksowniejszy mężczyzna według gejowskiego magazynu Attitude ma chłopaka!

Dustin Lance Black i Tom Daley wychodzą razem z kawiarniSerwis E! News donosi, że szczególną osobą dla 19 letniego pływaka jest 39 letni, nagrodzony Oscarem scenarzysta i działacz na rzecz ludzi LGBT Dustin Lance Black.

– Wiosną tego roku, moje życie zmieniło się znacznie, gdy spotkałem kogoś i czuję się tak szczęśliwy, tak bezpieczne i wszystko po prostu jest świetne – powiedział Daley. Dodał że ten ktoś jest mężczyzną.

Dustin Lance Black jest znanym i szanowanym działaczem i scenarzystą filmu Obywatel Milk. W tym momencie jest w Petersburgu na festiwalu filmowym LGBT.

Czytaj więcej: Sztuka „8″ od Dustina Lance Black została wystawiona w kościele Middle Church

Jak gwiazdy zareagowały na coming out Tom’a? John Amaechi, wyoutowany amerykański koszykarz powiedział: – To, co zrobił Tom, jest bardzo ważne. To będzie miało wielki wpływ na młodych ludzi. Sposób też jest ważny – dotarł do ludzi przez youtube bez pośredników. W bardzo osobisty, wręcz intymny sposób, sam trzymając kamerę.

Nasza organizacja wspiera Toma i to, że zdecydował się publicznie powiedzieć o sobie. Jego wczorajsze oświadczenie odbieramy pozytywnie, absolutnie nie zmienia ono naszego podejścia do Toma. – mówił David Sparks z Brytyjskiego Stowarzyszenia Pływaków.

Garreth Thomas, rugbysta dodał, że kiedy już największe emocje opadną, Tom zda sobie sprawę, że wczoraj zaczął nowe, niesamowite życie. Gratulacje!