Czy Miley Cyrus jest biseksualna? [DUŻO ZDJĘĆ]

Po prawej Miley Cyrus kiedyś, po lewej teraz
Po prawej Miley Cyrus teraz, po lewej kiedyś

Przemiana Miley Cyrus z grzecznej gwiazdki Disneya w niegrzeczną feministkę udała się jej bardzo dobrze. Wokalistka już od jakiegoś czasu szokuje świat bardzo wyuzdanymi występami i nagością w teledysku. Dopełnieniem tego był występ na VMA 2013, z którego powstało dużo memów z jej udziałem.

Ostatnio piosenkarce nie przeszkadza to, jeżeli ktoś snuje podejrzenia co do jej upodobań seksualnych.

– Miley eksperymentuje z kobietami, chwaliła się nawet trójkącikiem! Jest biseksualna. Cały czas otaczają ją kobiety, z którymi się umawia. Jest bardziej zainteresowana kobietami niż mężczyznami. Liam Hemsworth złamał jej serce i szukała wtedy pocieszenia u kobiet – mówi znajomy piosenkarki magazynowi Life&Style.

Wiele gwiazd poprzez udawany biseksualizm chce zrobić szumu wokół własnej osoby. Ciekawe czy to jest kolejny sposób Miley, aby było o niej głośno? Myślę, że przekonamy się o tym już niedługo.

Lady Gaga: „Biseksualizm to nie jest chwyt marketingowy – tylko to, kim jestem”

Martyna Wojciechowska chciałaby być lesbijką! Zobaczcie co powiedziała w ostatnim wywiadzie.

Czy Miley Cyrus jest lesbijką 7 Czy Miley Cyrus jest lesbijką 8 Czy Miley Cyrus jest lesbijką 9 Czy Miley Cyrus jest lesbijką 10 Czy Miley Cyrus jest lesbijką 1 Czy Miley Cyrus jest lesbijką 2 Czy Miley Cyrus jest lesbijką 3 Czy Miley Cyrus jest lesbijką 4 Czy Miley Cyrus jest lesbijką 5 Czy Miley Cyrus jest lesbijką 6