Czy Queen Latifah ujawni, że jest lesbijką?

Queen Latifah ujawni ze jest lesbijkaWszystko na to wskazuję, że Queen Latifah w końcu przyzna się do tego, że jest lesbijką. Gwiazda wielokrotnie dawała do zrozumienia, że jest lesbijką. Brała udział w wielu gejowskich imprezach, oraz publicznie wspierała homoseksualne środowiska.

Po głośnym coming oucie Robin Roberts, dziennikarce porannego programu Good Morning America, Queen Latifah nabrała odwagi. Przypomnijmy, że Robin Roberts otrzymała ogromne wsparcie od widzów zaraz po tym, jak przyznała się do swojej homoseksualnej orientacji.

– Latifah nigdy nie chciała być rzeczniczką gejów, albo ich ikoną. Dlatego wolała nie komentować tej sprawy – mówi informator. Jej orientacja seksualna to jeden z najgorzej strzeżonych sekretów w Hollywood. Od kiedy Robin wyszła z szafy, ona też myśli o tym bardzo poważnie. Zawsze chciała pozostawiać swoje życie prywatne z dala od mediów. Nigdy nie ukrywała jednak swoich partnerek przed rodziną i przyjaciółmi. Wie, że jej wyznanie mogłoby polepszyć sytuację lesbijek i gejów w Ameryce.

Czytaj więcej: W USA dziennikarz wyoutował konserwatywnego kongresmena.

Queen Latifah ujawni ze jest lesbijka 2 Queen Latifah ujawni ze jest lesbijka 1