Doczekaliśmy się. Już jutro wybory Mr Bear Poland 2014

Mr Bear 2014Już jutro w poznańskim klubie HaH odbędą się piąte Wybory Mr. Bear Poland 2014. Na całym świecie wybory odbywają się od kilkudziesięciu lat. W Polsce dopiero od 5-ciu, ale cieszą się coraz towiększym zainteresowaniem.

„Dotychczas w wyborach startowało 6 kandydatów, w tym roku aż ośmiu” – mówi BartBear, wiceprezes Stowarzyszenia Bears of Poland i dodaje: „Ludzie liczą przede wszystkim na znakomitą zabawę, nie ukrywajmy że również na świetne nagrody np. darmowy weekend w tematycznych hotelach, kasę i inne fantastyczne upominki.”

Najcenniejszy jest jednak tytuł Mr Bear Poland, gdyż zwycięzca będzie reprezentantem Polski na całym świecie.

„To trochę tak jak z Miss Polonia. Skala może nie jest tak ogromna, bo nie wszystkich Polaków interesują owłosione torsy, fałdki tłuszczu i zarośnięte klaty, choć niejednemu, a nawet niejednej, bo panie również głosowały, opadły szczęki na widok przystojnych kandydatów” – mówi Piotr współorganizator wyborów Mr. Bear Poland.

„Bo z kim można lepiej bawić się jak nie z misiami, dużymi facetami o wielkich sercach, wielkiej wrażliwości i gościnności? To nie jest kółko wzajemnej adoracji tylko spotkanie wielkiej grupy przyjaciół stowarzyszenia, do którego może przyjść każdy, kto czuje się mężczyzną takim jak my!” – mówi Ka Wa