Druga edycja O’LESS Festiwalu już 23-24 listopada w Warszawie. Wiara i Tęcza oraz Damski Tandem Twórczy serdecznie zaprasza.

plakatWiara i Tęcza zaprasza na drugą edycję O’Less Festiwalu, który planowo odbędzie się w Warszawie 23-24 listopada 2013 roku. Oświadczają, że kolejne miejsca, do których się wybiorą będą podawać na bieżąco.

– W tym roku proponujemy wydarzenie O’LESS Duchowość. Feministka-Lesbijka-Kapłanka. Mamy świadomość, że temat jest kontrowersyjny i niszowy. Zaznaczamy, że raczej stawiamy pytania, badamy niż stwierdzamy. Przede wszystkim chcemy podzielić się doświadczeniem, osobistą refleksją i wiedzą o miejscu lesbijek w religiach, w systemach religijno-filozoficznych. – Wiara i Tęcza.

Współorganizatorki wydarzenia zaprezentują wystawę fotograficzną pt. „Święte”. Będzie to próba przedstawienia pięciu Świętych chrześcijańskich w ich nowoczesnej odsłonie. Święte bowiem żyją i dzisiaj obok nas. Zapewne większość z nas zetknęła się z nimi  nie zdając sobie z tego sprawy . Święte bowiem nie spoglądają na nas tylko ze świętych obrazów w Kościołach, lecz żyją i działają w każdej epoce.

O’LESS Festiwal organizuje DAMSKI TANDEM TWÓRCZY i Wiara i Tęcza. Więcej informacji na stronie O’LESS Festiwalu. Aktualny program możecie sprawdzić tutaj.