DUŻO ZDJĘĆ: Modele w bieliźnie Björn Borg wspierają rosyjskich gejów!

Panowie w bokserkachJedna z bardziej rozpoznawalnych marek na świecie –  Björn Borg parę dni temu weszła na rynek rosyjski, otwierając tam jeden ze sklepów. By zyskać rozgłos, zakupiła reklamę w bardzo znanej moskiewskiej gazecie „The Moscow Times”. Sześć par majtek ułożonych w kolor tęczy – jest to niewątpliwie symbol społeczności homoseksualnej. Całość opatrzono napisem „Björn Borg says Da!”. Tym oto prostym sposobem udało się ominąć zakaz propagandy homoseksualnej obowiązujący na terenie całej Federacji Rosyjskiej. Jak mówi w jednym z wywiadów Lina Söderqvist, dyrektor marketingu marki, jest to działanie nie tyle reklamowe co także edukacyjne.

– Reklama jest dla nas sposobem, aby z tym przekazem dotrzeć do rosyjskich osób mających wpływ na aktualną sytuację. Björn Borg jako marka zawsze opowiadał się za równością i tolerancją w każdej dziedzinie.

Zadowolenia z takiego obrotu sprawy nie kryje twórca i prezes organizacji RUSA LGBT, Yelena Goltsman:

 Björn Borg znalazł sprytny sposób na ominięcie wrogiego prawa, poprzez marketing. Dziękuję Björn! Wszystkie działania, które wspierają rosyjską społeczność LGBT są bardzo cenne.

Tak wyglądała reklama w gazecie.

tęczowe bokserki

Seksowni mężczyźni 1 Seksowni mężczyźni 2 Seksowni mężczyźni 3 Seksowni mężczyźni 4 Seksowni mężczyźni 5 Seksowni mężczyźni 6 Seksowni mężczyźni 7 Seksowni mężczyźni 8 Seksowni mężczyźni 9 Seksowni mężczyźni 10 Seksowni mężczyźni 11 Seksowni mężczyźni 12