Dwóch braci bliźniaków dokonuje coming outu na YouTube [WIDEO]

Twins come out to dadW ostatnich dniach w serwisie YouTube pojawiło się dość emocjonalne nagranie przygotowane przez dwóch braci bliźniaków. W owym nagraniu Aaron i Austin Rodos ujawniają swojemu ojcu, że są homoseksualni

Chłopacy postanowili przestać się ukrywać. Na samym początku jeden z chłopaków mówi, że z nowym, 2015 rokiem postanowili przestać się ukrywać i pokazywać widzom YouTube prawdę. Prawdziwego siebie. Aaron i Austin nie chcieli pokazywać się widzom za maską. Za maską, która ukrywała ich prawdziwe „ja”. Wcale im się nie dziwię. Sam bym zrobił podobnie.

Aaron i Austin przed zadzwonieniem do swojego ojca bez żadnego problemu przyznali się do tego, że obydwoje są gejami. Jednakże, gdy Austin wykręcił do ojca telefon, jego strach go sparaliżował. Jego brata również. Obydwoje zaczęli płakać, jednakże gdy zebrali się w sobie – wyjawili ojcu prawdę.

Muszę przyznać, że chłopacy mają naprawdę świetnego ojca. I dużo odwagi. Po tym, jak ich ojciec dowiedział się o odmiennej orientacji seksualnej swoich synów zapytał się ich: „Wiecie, że kocham Was oboje? Wasza orientacja nic nie zmieni”. Co prawda na początku zaniemówił i nie wiedział co odpowiedzieć. Ale tutaj należy zadać pytanie? Ile rodziców byłoby na początku zszokowani takim wyznaniem? Zapewne wielu.

Film jest nagrany w języku angielskim. Zachęcam Was wszystkich do obejrzenia poniższego wideo.

Twins come out to dad 1 Twins come out to dad 2 Twins come out to dad 3

1 Comment

  1. Czy tak na prawde oni musieli sie „outowac”? Wystarczy popatrzec i od razu wszystko wiadomo… Ten ich ojciec to slepy musial byc!

Comments are closed.