Ellen DeGeneres zapowiada serial o lesbijkach

Ellen DeGeneres / Fot.  Kevin Winter/Getty ImagesEllen DeGeneres zapowiada produkcję nowego serialu. Główną bohaterką serialu ma być lesbijka, która zachodzi w ciąże. Ojcem dziecka jest jej najlepszy przyjaciel, mający w planach ślub z inną kobietą. Ma to być kolejny odważny serial o lesbijkach poruszający trudny temat homoseksualizmu.

Ellen DeGeneres jest znaną działaczką reprezentującą środowisko LGBT. Sama dokonała coming-outu w serialu komediowym. Z nową produkcją powraca więc w dobrze znane sobie klimaty. Niestety nie zobaczymy jej na ekranie. Ellen zamierza ograniczyć się wyłącznie do produkcji. Za scenariusz odpowiada Liz Feldman, która ma na koncie serial „Dwie spłukane dziewczyny”.

Nowy serial jest kolejnym owocem współpracy między Ellen DeGeneres oraz Liz Feldman. Ta ostatni jest autorką dowcipów opowiadanych przez Ellen jako prowadzącą galę rozdania Oscarów w 2007 roku. Tegoroczna gala rozdania Oscarów ma być również prowadzona przez Ellen. Można więc podejrzewać, że współpraca obu Pań zaowocuje kolejnymi dowcipami w trakcie oscarowej gali.

Serial będzie można oglądać w stacji NBC. Cieszycie się?