Gejowska drużyna rugby Seattle Quakes ze stanu Waszyngton rozebrała się do kalendarza

Seattle Quake Rugby, homoseksualny zespół rugby w Northwest 1Seattle Quake Rugby Football Club jest organizacją non-profit, która aktywnie poszukuje chętnych osób homoseksualnych do odkrywania pięknego sportu jakim jest rugby. Seattle Quake poprzez grę rugby chce szerzyć miłość do sportu oraz rozwijać umiejętności zawodników.

Jest to również pierwszy homoseksualny zespół rugby w Northwest. Quake rośnie w siłę i zawsze wita z otwartymi rękami chętnych do przyłączenia się. W tym momencie poszukuje również trenerów, którzy będą mogli szkolić zawodników.

Zobacz również: Seksowni pływacy Panthers pozują do kalendarza LGBT 2014

Drużyna gejowska postanowiła się rozebrać w kalendarzu na rok 2014. Już wkrótce będzie można kupić kalendarz na oficjalnej stronie zespołu. A tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć, jakie będą zdobić kalendarz.

Seattle Quake Rugby Football Club - zdjęcie zespołu

Seattle Quake Rugby, homoseksualny zespół rugby w Northwest 6 Seattle Quake Rugby, homoseksualny zespół rugby w Northwest 3 Seattle Quake Rugby, homoseksualny zespół rugby w Northwest 4 Seattle Quake Rugby, homoseksualny zespół rugby w Northwest 5Seattle Quake Rugby, homoseksualny zespół rugby w Northwest 2