„Gejowskie safari”, łowcy gejów, samozwańczy strażnicy moralności. Rosjanie polują na gejów.

fot. YouTube/BBC News - World
fot. YouTube/BBC News – World

Kiedy Rosyjskie władze potępiły homoseksualizm w Rosji zapanowała moda na „gejowskie safari”. Homofoby polują na gejów, torturują i publikują w sieci swoje dokonania.

BBC zdobyło krótkie nagranie, w którym widzimy grupkę młodych Rosjan pastwiących się na młodym chłopaku homoseksualnym. Mężczyzna jest praktycznie cały ogołocony. Ma związane ręce oraz przepaskę założoną na oczy. Wyzywają go, po czym każą mu pić mocz z butelki. Gej dławi się i krztusi. Wreszcie wymiotuje. Później napastnicy nakładają mu na głowę garnek i biją po nim pałkami.

Tego typu nagrań na YouTube można znaleźć więcej.

Jak podaje Huffington Post od kiedy władze rosyjskie wprowadziły zakaz prawny, który zakazuje homoseksualnej propagandy, z Rosjan zaczęły wychodzić zwierzęta. Prześladowani są wszyscy przedstawiciele i aktywiści LGBT.

„Naszym priorytetem jest ujawnianie przypadków pedofilii. Ale jesteśmy również przeciw promowaniu homoseksualizmu, stąd jeśli na naszej drodze natrafimy na osobę o nietradycyjnej orientacji seksualnej, to dobrze, bo wtedy jesteśmy w stanie upiec dwie pieczenie na jednym ogniu” – mówi się w jednym z wywiadów przedstawicielka ruchu „Occupy Paedophilia”.

Źródło: wp.pl