Halloween już dzisiaj. Wiecie co będziecie robić wieczorem? Mamy dla Was propozycję.

Noc Halloween 2013Halloween jest dość ciekawą nocą. Raz w roku możesz przebrać się za kogo tylko chcesz i zostanie Ci to na pewno wybaczone. Możesz zostać w domu i oglądać horrory z bliską osobą, albo wybrać się na miasto i imprezować do białego rana na imprezach tematycznych. Tą drugą opcję polecamy  zwolennikom amerykańskiego pop-okultyzmu. W poniższym artykule przedstawiamy propozycję, inspirację na spędzenie tego wieczoru.

W Warszawskim klubie GLAM impreza Halloween’owa zacznie się już dzisiaj (31 października) o godzinie 22:00. W klubie będą organizowane różne tematyczne konkursy m.in. na najlepsze Halloween’owe przebranie, „SHOW niespodzianka” przygotowane przez słynną naśladowczyni Dody – Dżagę. Wejście do klubu jest bezpłatne.
Adres: Żurawia 22, Warszawa

Kolejnym klubem gejowskim jest klub Toro, który również mieści się w Warszawie. Zaprasza on na imprezę w iście krwistym wydaniu. Będzie można zrobić sobie zdjęcie w prawdziwej trumnie i zostać wampirem. Na scenie wystąpią upiorne Drag Queen’s. Między innymi Dżaga, Passiv*lora, Pussy Cat, Elektroda, London, Morning Glory, Samanti, Walentyna, Czardaszka.
Adres: Marszałkowska 3/5, Warszawa

W Krakowie klub Cocon przygotował Karaoke i Halloween w jednym. Karaoke prowadzić będzie Derek Whizzer. Za dobre stylizacje Halloween’owe „bania wódki” w barze za free. Wstęp oczywiście tak samo jak poprzednio jest bezpłatny. Start 21:00
Adres: Gazowa 21, Kraków

Straszny dom

Jeżeli zaś masz ochotę na bardziej „spokojny” wieczór Halloweenowy możemy śmiało polecić Ci liczne maratony, które są organizowane w multipleksach. Dla osób chcących zostać w domu i obejrzeć coś ciekawego we własnym kącie polecamy w szczególności takie filmy jak: „Kronika Opętania”, „Naznaczony”, „Lista płatnych zleceń”, „Milczenie owiec”, „The thing”. Ostatni tytuł możecie obejrzeć w dwóch wersjach – z 2001 roku i z 1982. My polecamy Wam wersję starszą, gdyż jest o niebo lepsza od nowszej.

Kanapkowa wiedźma HalloweenDla osób chcących własnoręcznie przygotować posiłki dla najbliższych polecamy wykonanie prostych ciasteczek czekoladowych w kształcie trumny. Jeżeli dbasz o linię możesz pokusić się o przygotowanie kanapek z ciemnego chleba, z serem, pomidorem i kiełkami w stylu wiedźmy. W Internecie jest mnóstwo przepisów na dobre smakołyki w stylu Halloween.

Oczywiście w dzisiejszą noc Halloween’ową jest o wiele więcej rzeczy do robienia. Staraliśmy się Was zainspirować. Jeżeli nie mieszkasz w Krakowie, ani w Warszawie jestem pewny, że i w Twojej miejscowości są różne kluby, które organizują takie imprezy. A nawet jeśli nie, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś to właśnie Ty jakąś zorganizował.

Wszystkim naszym Czytelnikom życzymy udanego Halloween 2013. Trzymajcie się ciepło.