Jak dzieci zareagowały na małżeństwa homoseksualne? [FILM]

Klip z filmu The Fine Bros (YouTube)The Fine Bros pokazało 13 dzieciom w wieku od 5 do 13 lat dwa inne „wirusowe” filmy. Jeden z nich pokazywał mężczyznę, proponującego drugiemu mężczyźnie ślub. Drugi pokazywał to samo tylko w wydaniu żeńskim. Została sfilmowana reakcja dzieci.

Niektóre dzieci na samym początku nie wiedziały o co chodzi. Pytali: „Facet oświadczający się facetowi?”, „Masz na myśli chłopaka żeniącego się z chłopakiem”? Większość jednak uważało, że filmy były po prostu słodkie – „To jest naprawdę słodkie. Nie ma dla mnie znaczenia czy jesteś gejem”, „Naprawdę nie rozumiem, dlaczego te urocze propozycje denerwują kogoś”.

Kolejny chłopiec powiedział, że jeżeli chcesz poślubić kogoś tej samej płci, to jest okej. Dodał, że nie mógłby zmienić tych ludzi nawet jakby próbował.

Jeden chłopiec, kiedy dowiedział się, że tylko w 14 stanach USA geje i lesbijki mogą zawrzeć formalnie małżeństwo zrobił taką twarz:

Chłopiec ze zdziwioną twarzą

Kolejny chłopiec z kolei powiedział, że jeżeli człowiek chce być z kimś, a nie mogę, to znaczy, że coś w Twoim życiu jest niemożliwe. Tak jak był mur dokoła ich.

Zobaczcie całe przeszło 16 minutowe nagranie poniżej i dajcie w komentarzach znać co sądzicie.