Jak heteroseksualny aktor Gale Harold grał sceny seksu w Queer as Folk?

Kadr z serialu gejowskiego Queer as Folk - Brian KinneyBrian Kinney (Gale Harold) w amerykańskiej wersji serialu Queer as Folk odgrywał sceny seksu, które nie wyglądały jak gra aktorska, a coś więcej. Każdy kto oglądał serial wie, że Brian miał dużo kochanków z którymi uprawiał namiętny, gejowski seks. Jak to możliwe, że do roli najaktywniejszego geja wcielił się heteroseksualny aktor?

– Trzeba być sobą – mówił Harold podczas wywiadu w Huffington Post (2 styczeń 2014r). – Całuj dobrze i namiętnie. Poruszaj się jak.. wiesz co mam na myśli – dodał aktor.

44-letni aktor został zapytany, czy kiedykolwiek czuł się nieswojo kręcąc sceny intymne w okresie od 2000 do 2005 roku w gejowskim serialu. – Ujawnienie się fizyczne, psychiczne albo emocjonalne jest często niewygodne, przyznaję. Jednakże jest to niezbędne, jeżeli chcesz mówić prawdę. – mówi aktor Gale Harold, który wcielił się w serialowego Briana Kinney.

Aktor dodaję, że na planie czuł się swobodnie będąc z osobami o innej orientacji niż jego. – Byłem bardzo zadowolony, że mogłem pracować z Randy Harrison’em, który w serialu był Justinem Taylorem.

Sam Harold przyznaję, że jest stu procentowym heterykiem, lecz jest serialowa postać była dla niego bardzo ważna, ponieważ mógł sobie w ten sposób poradzić ze swoim prywatnym życiem.