Jak polski projektant Dawid Woliński spędza wakacje? [DUŻO ZDJĘĆ]

Projektant Dawid Woliński wypoczywa w Bangkoku 8Dawid Woliński bez wątpienia jest jednym z lepszych polskich projektantów. Może pochwalić się kilkoma bardzo udanymi pokazami i projektami. Od jakiegoś już czasu projektant przebywa w Bangkoku, gdzie spędził również Sylwestra. 

Dawid w tradycji ma już dzielenie się takimi fotkami z rączki. Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Dawid Woliński fotografował się w windzie w przebraniu superbohatera.

Większość gwiazd kocha dzielić się swoim dostatnim życiem na portalach społecznościowych. Nie inaczej jest z Dawidem Wolińskim. Dość narcystyczny projektant postanowił wrzucać codziennie na Instagram nową fotkę. Zobaczcie poniżej kilka zdjęć z jego udziałem. Podoba się Wam?

Projektant Dawid Woliński wypoczywa w Bangkoku 7 Projektant Dawid Woliński wypoczywa w Bangkoku 6 Projektant Dawid Woliński wypoczywa w Bangkoku 5 Projektant Dawid Woliński wypoczywa w Bangkoku 4 Projektant Dawid Woliński wypoczywa w Bangkoku 3 Projektant Dawid Woliński wypoczywa w Bangkoku 2 Projektant Dawid Woliński wypoczywa w Bangkoku 1

3 Comments

  1. co mam zrobic by być gejem

  2. Piotr umów się ze mną dzwoń 669 155 820

  3. Same selfies. Tragedia!!

Comments are closed.