Jak polski projektant Dawid Woliński spędza wakacje? [DUŻO ZDJĘĆ]

Projektant Dawid Woliński wypoczywa w Bangkoku 8Dawid Woliński bez wątpienia jest jednym z lepszych polskich projektantów. Może pochwalić się kilkoma bardzo udanymi pokazami i projektami. Od jakiegoś już czasu projektant przebywa w Bangkoku, gdzie spędził również Sylwestra. 

Dawid w tradycji ma już dzielenie się takimi fotkami z rączki. Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Dawid Woliński fotografował się w windzie w przebraniu superbohatera.

Większość gwiazd kocha dzielić się swoim dostatnim życiem na portalach społecznościowych. Nie inaczej jest z Dawidem Wolińskim. Dość narcystyczny projektant postanowił wrzucać codziennie na Instagram nową fotkę. Zobaczcie poniżej kilka zdjęć z jego udziałem. Podoba się Wam?

Projektant Dawid Woliński wypoczywa w Bangkoku 7 Projektant Dawid Woliński wypoczywa w Bangkoku 6 Projektant Dawid Woliński wypoczywa w Bangkoku 5 Projektant Dawid Woliński wypoczywa w Bangkoku 4 Projektant Dawid Woliński wypoczywa w Bangkoku 3 Projektant Dawid Woliński wypoczywa w Bangkoku 2 Projektant Dawid Woliński wypoczywa w Bangkoku 1

3 Comments

  1. co mam zrobic by być gejem

  2. Piotr umów się ze mną dzwoń 669 155 820

  3. Same selfies. Tragedia!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *