Jeszcze jeden kalendarz gejowski? Zespół wioślarzy rozebrał się na rzecz walki z homofobią!

Seksowni mężczyźni w gejowskim kalendarzu. Zobaczcie ich piękne ciała. 5Zespół wioślarzy z Wielkiej Brytanii wykazał się wielką odwagą. Mężczyźni z Uniwersytetu w Warwick rozebrali się do naga, aby walczyć razem ze społecznością LGBT z homofobią.

Uczestnicy projektu powiedzieli, że w tym roku cały dochód jaki zarobią ze sprzedaży tego kalendarza, zostanie przeznaczony na walkę z przemocą i prześladowaniem osób LGBT w szkołach.

Na swojej stronie organizatorzy piszą, że jest to ich piąty i z pewnością najlepszy kalendarz, jaki stworzyli do tej pory. Jeżeli chciałbyś kupić kalendarz na prezent świąteczny musisz się pośpieszyć. Może jeszcze zdążysz zamówić go tak, by dotarł przed świętami. Możesz go kupić tutaj.

Zobaczcie zdjęcia!

Seksowni mężczyźni w gejowskim kalendarzu. Zobaczcie ich piękne ciała. 1 Seksowni mężczyźni w gejowskim kalendarzu. Zobaczcie ich piękne ciała. 2 Seksowni mężczyźni w gejowskim kalendarzu. Zobaczcie ich piękne ciała. 3 Seksowni mężczyźni w gejowskim kalendarzu. Zobaczcie ich piękne ciała. 4 Seksowni mężczyźni w gejowskim kalendarzu. Zobaczcie ich piękne ciała.