Joanna Majstrak marzy o roli lesbijki!

Joanna Majstrak marzy o rolę lesbijki w filmie 3Joanna Majstrak to bez wątpienia kolorowa osobowość, która kocha szokować na salonach, jednocześnie przyznając się do swojej nieśmiałości. W ostatnim z przeprowadzonych z nią wywiadów przyznała, że chciałaby zagrać lesbijkę.

Aktorka bardzo często pozuje w skąpych kreacjach, lubi zwracać na siebie uwagę, czego dowodem był namiętny pocałunek z kobietą na jednej z imprez. Joanna wyznała w rozmowie z „Tele Tygodniem”, że nie ma problemów grać w filmach sceny intymne.

– Sceny rozbierane są ciekawe, wyraziste i tak samo ważne jak pozostałe. Filip Marczewski, reżyser filmu „Bez wstydu”, w którym wystąpiłam w dość odważnej scenie, pochwalił mnie po premierze. Dodatkowo dowiedziałam się, że na każdym zagranicznym festiwalu, na którym pokazywany był film, mocnym akcentem były właśnie dobrze zagrane sceny seksu. W jednej wystąpiłam ja i Maciek Marczewski, w drugiej Agnieszka Grochowska z Mateuszem Kościukiewiczem. – mówiła.

Joanna przyznaję, że chciałaby grać mocne role, w których mogłaby się wyżyć emocjonalnie. – Wyzwaniem byłoby na pewno zagranie osoby chorej psychicznie lub lesbijki, która boryka się na co dzień z różnymi problemami: odrzuceniem, brakiem miłości, nietolerancją – mówiła podczas rozmowy z tygodnikiem.

Joanna Majstrak marzy o rolę lesbijki w filmie 5 Joanna Majstrak marzy o rolę lesbijki w filmie 1 Joanna Majstrak marzy o rolę lesbijki w filmie 2 Joanna Majstrak marzy o rolę lesbijki w filmie 4