Już w sobotę odbędzie się spotkanie Grupy Wsparcia dla Osób Niepełnosprawnych LGBT!

Film lesbijski LGBTQ Teraz jestem kobietą 5Fundacja Trans-Fuzja zaprasza na spotkanie grupy wsparcia dla osób niepełnosprawnych LGBT, które odbędzie się 14 grudnia (sobota) o godz. 19.00 w siedzibie Fundacji Trans-Fuzja w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10 lok. 66.

Grupa osób niepełnosprawnych LGBT działa przy warszawskim Stowarzyszeniu Lambda. Do tej pory jej spotkania odbywały się w lokalu Lambdy przy ul. Żurawiej 24a, jednak ze względu na niedostępność tego lokalu dla niektórych osób niepełnosprawnych, grupa w porozumieniu z Fundacją Trans-Fuzja będzie organizować spotkania także w siedzibie Fundacji Trans-Fuzja.

Siedziba Trans-Fuzji, mieszcząca się przy ul. Noakowskiego 10 lok. 66 (ok. 300 m od stacji metra Politechnika i ok. 50 m od gmachu głównego Politechniki Warszawskiej), usytuowana jest na parterze kamienicy, a wejście do niej prowadzi z poziomu gruntu. Wewnątrz znajdują się tylko cztery schody, których pokonanie przy wsparciu wolontariuszy nie będzie trudnością. Fundacja planuje zainstalowanie w tym miejscu podjazdu, który dodatkowo ułatwi pokonanie tych schodków.

Spotkania grupy wsparcia dla osób niepełnosprawnych LGBT będą się odbywać w siedzibie Fundacji Trans-Fuzja w każdą drugą sobotę miesiąca. Najbliższe spotkanie 14 grudnia rozpocznie się o godz. 19.00 i potrwa ok. półtorej godziny. Serdecznie zapraszamy.