Już w ten piątek uroczyste urodziny Fabryki Równości

Okładka, czwarte urodziny Fabryka RównościFabryka Równości istnieje już od czterech lat. Dlatego też w najbliższy piątek odbędą się jej czwarte urodziny.

Fabryka Równości jest jedną z największych w Łodzi i regionie organizacji kulturalno-edukacyjna LGBTQI. – Powstaliśmy z lokalnej grupy KPH Łódź, aby dostarczać Wam szeroko pojętej kultury, wiedzy, aktywować do działania, dawać wsparcie i informacje. Dziękujemy, że jesteście z nami już cztery lata i jak co roku zapraszamy do kolorowej, queerowej, urodzinowej zabawy! – czytam na stronie Fabryki Równości

Wszyscy chętni mogą przyjść na imprezę zabierając ze sobą znajomych, chłopaka, dziewczynę, partnera, partnerkę, rodzinę i przyjaciół. Impreza odbędzie się w klubie Narraganset.

Podczas wieczoru organizatorzy zapewniają nas, że będą różne występu na żywo w tym drag queen Charlotte i wybuchowa Zdrada Pałki.

„Jak na prawdziwe urodziny przystało, będzie też szampan i tort – oczywiście tęczowy! Radosna atmosfera, widok znajomych, dawno niewidzianych, a także tych zupełnie nowych twarzy oraz pełen parkiet będą dla nas najlepszym prezentem urodzinowym.”

Podsumowanie. Impreza w Łodzi 22 listopada, godzina 22 , klub Narraganset – ul. Gdańska 129. Wstęp 5zł.