Katy Perry do homofobicznego lidera opozycji w Australii: „Pan nie jest za równością małżeńską, więc nie głosowałabym na Pana”.

 

Katy Perry
Katy Perry

Replika: Katy Perry do homofobicznego lidera opozycji w Australii: „Pan nie jest za równością małżeńską, więc nie głosowałabym na Pana”.

Perry udzielała wywiadu stacji radiowej w Sydney, gdy do studia zadzwonił Tony Abbott, lider opozycji opowiadający się przeciwko małżeństwom jednopłciowym. Abbott powiedział, że ma trzy córki w wieku 20-24 lat i wszystkie są fankami Katy. Zapytał, kiedy piosenkarka przyjedzie do Australii z koncertami. Ale najwidoczniej uświadomiona politycznie Perry nie dała się zbić z tropu: „A może porozmawiamy o małżeństwach jednopłciowych? – zapytała polityka. „Nie oddałabym głosu na Pana. Jestem za równością małżeńską, nie popieram Pańskich poglądów”.

Gdy Abbott powiedział, że jego ulubiony hit Katy „Hot’n’cold” mógłby może służyć jako hymn jego partii, Katy odparła: „No, nie wiem, czy to jest najlepsza piosenka dla polityka”.

„Hot’n’cold” zaczyna się słowami” „You change your mind like a girl changes clothes”, czyli mniej więcej: „Zmieniasz zdanie tak często, jak dziewczyna ubranie”. Najnowszy singiel Katy „Roar” właśnie startuje na listach przebojów.

Elton John
Elton John

Prawnik Alexander Lelikov chce usunięcia książki z księgarni w Rosji, która mówi o historii LGBT takich osób jak Elton John czy Ellen DeGeneres. Twierdzi, że dzieci łatwo mogą ją zobaczyć. Olga Batalina mówi, że będą robić częste naloty na księgarnie i usuwać książki, które mówią o homoseksualizmie. Powinny być one lepiej oznaczane i być niedostępne dla młodzieży.

W Rosji mają paranoję i niedługo wszystko będą zakazywać, bo będą twierdzić, że kojarzy się to z homoseksualizmem. W Petersburgu była ostatnio afera, bo na kartonie z mlekiem była tęcza. Symbol gejowski, który nie może znajdować się na kartonie.

Rosjanie mówią o moralności, ale sami mają problemy alkoholowe, stosują przemoc, korupcję. Ale problemem dla polityków nie jest nazizm a geje i lesbijki.

Źródło: Facebook: Replika