Kerry Washington nie przejmuję się plotkami na temat jej homoseksualizmu.

BAFTA LA TV Tea 2013 Presented By BBC America And Audi  - ArrivalsKerry Washington urodziła się w Nowym Jorku. Obecnie ma 36 lat. Jest aktorką filmową, która głównie kojarzona jest z roli żony Raya Charlesa, którą zagrała w filmie Ray. Kerry zapewnia nas, że nie ma problemu z tym, że ludzie insynuują jej, że jest lesbijką.

W wywiadzie dla gejowskiego magazynu Advocate powiedziała, że mimo, iż media doszukują się w niej homoseksualności – ona nie ma z tym problemu. Aktorka jest obiektem spekulacji, ponieważ w kontaktach z przyjaciółkami okazuje dużo czułości i serdeczności. Nie przejmuje się tym, ale dziwi ją, że drobne gesty pozwalają innym wyciągać takie wnioski.

– Uwielbiam, kiedy ludzie zamieszczają w sieci zdjęcie z czerwonego dywanu, na którym przytulam się do jakiejś kobiety, którą uwielbiam i umieszczają pod nim podpis w stylu „Zobaczcie sami!”. Czy naprawdę uczucie pomiędzy dwoma osobami tej samej płci wprawia nas w takie zakłopotanie, że od razu musimy nadać mu charakter seksualny? – powiedziała w wywiadzie dla magazynu „The Advocate”.

Dodała, że „to interesujące, jak ludzie uwielbiają sami wypełniać luki w biografii znanych osób, które nie lubią dzielić się szczegółami ze swojego prywatnego życia”.