Kombatanci muszą protestować przeciwko gender, która według nich atakuję rodzinę i naród.

Ideologia genderNa stronie RadioMaryja.pl natknęliśmy się na artykuł, w którym czytamy, że organizacja zrzeszające Kombatantów są zaniepokojone próbą wprowadzenia w Polsce gender. W wydanym stanowisku podkreślają, że gender jest neomarksistowską ideologią, która atakuję rodzinę, naród, patriotyzm, religię i występuje przeciwko chrześcijańskim podstawom kultury europejskiej. 

Jerzy Bukowski, rzecznik POKiN powiedział:

– Stanowczo protestujemy przeciwko projektowi ustawy o wdrożeniu niektórych przepisów Unii Europejskiej w zakresie równego traktowania, które w rzeczywistości zamiast równego traktowania prowadzą promocje i uprzywilejowaną pozycję społeczną środowisk homoseksualnych w Polsce oraz przyczyniają się do dyskryminacji normalnych rodzin, opartych na małżeństwie między mężczyzną i kobietą. Obawiamy się, że jeżeli taka ustawa byłaby uchwalona, to zostanie wprowadzona swoista dyktatura mniejszości seksualnych, które będą cenzurować przekazy medialne, co w pewnym sensie już się w tej chwili dzieje, a także będą domagać się źle pojętej tolerancji.

Muszę powiedzieć, że większej głupoty nie czytałem. Jak tolerancja i równouprawnienie może prowadzić do dyskryminacji normalnych rodzin? Dlaczego te rodziny miałyby być dyskryminowane? Dyktatura mniejszości seksualnych? Geje będą cenzurować przekazy medialne? Będą się domagać źle pojętej tolerancji? No proszę Was. Trzeba mieć chyba klapki na oczach by tak odwracać kota ogonem. Na równym traktowaniu skorzystali by wszyscy.