Kontrowersyjne przepisy o których zapomniano. W Arizonie wciąż nielegalne jest posiadanie więcej niż dwóch dild!

Stan IowaWiele krajów zapomniało usunąć pewne przepisy, które w dzisiejszych czasach mogą być uznawane za śmieszne i niepotrzebne. Tak też się stało w Arizonie, gdzie w dalszym ciągu nielegalne jest posiadanie więcej niż dwóch dild. W Arkansas zaś seks oralny jest traktowany jako sodomia.

Floryda nie jest lepsza, bo oficjalnie dozwolona jest tylko i wyłącznie tzw. pozycja misjonarska. W Północnej Karolinie przepis dotyczy odległości hotelowych łóżek w pokojach. A mianowicie winna ona wynosić co najmniej dwie stopy. Obowiązuje tam restrykcyjny zakaz uprawianie seksu w przestrzeni między łóżkami.

W Virginii i Oklahomie wciąż seks przedślubny jest zakazany. W Pensylwanii dom, w którym mieszka więcej niż 16 kobiet uznawany jest za publiczny. W tym samym stanie dozwolone jest zamieszkiwanie domu przez maksymalnie 120 mężczyzn.

Kolejną ciekawostką może być fakt, że w stanie Iowa mężczyzna bez wąsów nie może publicznie całować kobiety. Nadto w Oklahomie i Południowej Karolinie seks oralny jest zakazany, a w Virginii nie można uprawiać seksu przy świetle, ani w skarpetkach. W Teennessee tylko mężczyźni mogą oficjalnie zapraszać na randkę.

Mamy nadzieję, że poprawiliśmy Wam humor tym artykułem. :)