Krystyna Pawłowicz przerywa milczenie. „(…) czy naturalne jest współżycie do odbytu?!(…)”

Krystyna Pawłowicz podczas spotkania w Bydgoszczy / Fot. Dariusz BlochW piątek, 22 listopada do Bydgoszczy na spotkanie przyjechała posłanka PiS Krystyna Pawłowicz, która brawurowo podsumowała koalicjantów, Unię Europejską, ideologów gender oraz homoseksualistów. 

Do miasta zaprosił ją lokalny klub Gazety Polskiej. W podziemiach kościoła jezuitów słuchało jej ponad 200 osób.

Pawłowicz podczas kilku godzinnego spotkania nazwała ideologię gender – ideologią szaleństwa („Bunt przeciwko człowiekowi, Bogu, dzieciom, kobiecie”), na promocję homoseksualizmu („Jak to jest, że mała grupa ludzi bezczelnie terroryzuje władze?).

Krystyna Pawłowicz / Fot. Dariusz Bloch

Kiedy Krystyna Pawłowicz została zaproszona do audycji w TV Republika na pytanie, dlaczego odmawia ludziom prawa do miłości i szczęścia odpowiedziała:

„Proszę pani, czy naturalne jest współżycie do odbytu?!”. Kidawa-Błońska na to: „Ojej, ojej, co pani opowiada”. Przepraszam, ale pewne sprawy trzeba sprowadzić do konkretów. Akurat ta część ciała ma już swoje naturalne przeznaczenie. To jest zamach na naturalność, na biologię, medycynę, przyrodę. A ludzie albo się nie orientują, albo się wstydzą, inni się zachwycają, wreszcie mówią: „Co mi tam zależy”. Chłopie, zacznie ci zależeć, jak cię któryś… Wiecie państwo, dlaczego amerykańcy psychiatrzy wykreślili z katalogu zaburzeń homoseksualizm?

– Z powodu histerycznych akcji, wpadania na posiedzenia w maskach. Stowarzyszenie psychiatrów liczyło 17 tys. osób. Głosowało zaledwie pięć tys. Reszta nie zgadzała się na takie postawienie sprawy. Zaburzenia się leczy, zaburzenia tożsamości płciowej na przykład. Jak cię boli trzustka, idziesz do specjalisty od chorób wewnętrznych, noga boli, do ortopedy. A dlaczego dla grupki ludzi z  zaburzeniami natury psychicznej pisze się ustawę? Pilnujcie przed nimi swoich dzieci, wnuków!  – mówiła Krystyna Pawłowicz.

2 Comments

  1. stara panna i teraz się wyżywa…

  2. Symptomatyczne, że ta stronka dla wykolejeńców użyła głupiego zdjęcia Pawłowicz, zapewne też tak samo dobieracie złośliwie zdjęcia Biedroniowi lub Grodzkiej? Propsy dla Pawłowicz – dziura w tyłku służy do srania, jak ktoś myśli inaczej jest debilem pokroju nazisty myślącego, że może swoje nazistowskie brednie narzucić większości normalnych Niemców – wszyscy wiemy jak to się skończyło, wy robicie dokładnie to samo.

Comments are closed.