Lady Gaga z nowym singlem „Do What U Want” ft. R. Kelly osiągnęła 1. miejsce w 70 krajach w 5 godzin! Spodziewaliście się?

Lady GagaLady Gaga już niejednokrotnie stawała po stronie osób LGBT. Od lat walczy o równe prawa dla homoseksualistów. Kiedy papież Benedykt XVI nazwał francuski projekt małżeństw jednopłciowych jako szkodliwe i groźne dla społeczeństwa piosenkarka odpowiedziała:

„Nikogo nie obchodzi, co papież myśli o gejach. Jego poglądy nie mają znaczenia dla świata. Nie będziemy sprawiedliwym społeczeństwem, jeśli nie pozwolimy każdemu swobodnie kochać” – powiedziała.

„Myślę, że małżeństwa jednopłciowe staną się faktem. Muszą! Nie jesteśmy równo traktowani i tylko wtedy będziemy rzeczywiście sprawiedliwym społeczeństwem, jeśli pozwolimy kochać także gejom i lesbijkom” – powiedziała Lady GaGa w wywiadzie dla radia Europe 1, podczas pobytu we Francji, gdzie dała trzy koncerty.

Lady Gaga w gejowskim magazynie OUT
Lady Gaga w gejowskim magazynie OUT

Przypomnijmy, że 27 letnia Lady Gaga jest matką chrzestną syna Eltona Johna i jego męża Davida Furnisha – Zacharego. Od lat bierze udział w paradach równości i nawołuje do walki o równe prawa dla mniejszości seksualnych.

Kilka dni temu do sieci trafił jest kolejny singiel „Do What U Want” ft. R. Kelly, który w 5 godzin został numerem 1. w 70 krajach! Lady Gaga sama komponuje i piszę teksty do swoich piosenek. Całość uzupełnia ogromną dawką artystycznej kreacji. Ale to co się stało pewnie zaskoczyło również ją.

Zaledwie w 5 godzin piosenka „Do What U Want”, którą śpiewa razem w duecie z R. Kelly’m stała się międzynarodowym hitem iTunesa. Utwór trafił w tym czasie na szczyt w 70 krajach, w tym również w Polsce.

Piosenka jest mocno inspirowana bitem lat 80 i zapowiada nadchodzący wielkimi krokami album „Artpop”, który trafi na półki sklepowe już 11 listopada. Według nas piosenka jest naprawdę świetnie wykonana i ciężko będzie ją przebić. Widać, że Lady Gaga jeszcze nie kończy swojej kariery.

Posłuchajcie piosenki i koniecznie dajcie znać w komentarzach co sądzicie.

1 Comment

  1. Bardzo fajna piosenka.

Comments are closed.