„Lesbijki i geje zasługują na to, aby ich bić, kopać i zabijać” – mówią rosyjscy politycy!

Poszkodowani geje w Rosji przez antygejowskie prawoNienawiści do społeczności LGBT ciąg dalszy. Niektórym może się wydawać, że jest to już temat oklepany. Każdy przecież o tym piszę… ile przecież można. Tak to jest prawda, jednakże w każdym dniu przybywa nowych osób poszkodowanych przez antygejowskie prawo w Rosji. O tym media nie mówią.

Witalij Milanov, twórca ustawy Petersburga, w której zakazuje propagandy homoseksualizmu, odpowiedział na atak, który kosztował geja oko, inni politycy są zgodni z nim i twierdzą, że „lesbijki i geje zasługują na to, żeby ich bić, kopać i zabijać”.

Dla nas szczerze mówiąc sytuacja jest dosyć dziwna i niepokojąca, bowiem jaki polityk o zdrowym umyśle powiedział by publicznie, że powinno się kogokolwiek kopać i zabijać.

Fundamentaliści nawołują do nienawiści. Dla nich poniżanie ludzi to nic złego. Chwalą się jak biją, poniżają i zabijają. W Rosji ilość takich przypadków rośnie. W społeczności LGBT mówi się o polowaniu na gejów i lesbijki, kiedy te, spacerują w nocy w parkach lub wracają do domu z pracy.