Liam Payne z wielkim wężem oraz 35 homoerotycznych scen One Direction

Fani One Direction mają niezłą gratkę. Liam Payne niedawno wrzucił na Twittera zdjęcie ze sobą oraz z wielkim wężem.

Poniższe zdjęcia i animacje przedstawiają członków zespołu One Direction w dość nietypowych sytuacjach. Chłopacy dość często sami umieszczają na portalach społecznościowych zdjęcia, na których całują się i przytulają. Często też żartują ze swojej orientacji seksualnej, przez co tak do końca nie wiadomo, czy są gejami.

Zapraszamy do naszej galerii stworzonej specjalnie dla fanów chłopaków z One Direction. Jak sądzicie, czy oni są homoseksualni?

Chłopacy z One Direction są gejami Chłopacy z One Direction się całują Chłopacy z One Direction trzymają się za ręce Gejowskie zdjęcie chłopaków z One Direction Harry łapie za krocze One Direction Harry Styles całuje fana Harry Styles z One Direction całuję chłopaka Harry został pocałowany przez Zayn'a Łapanie za krocze One Direction One Direction łapanie za pupę One Direction pocałunek One Direction Pocałunek Harrego w policzek One Direction Przytulanie chłopaków z One Direction Seksowny Zayn z One Direction Zayn całuje Harrego Style z One Direction Zayn całuje Niall'a w policzek Zayn i Niall w dość nietypowej sytuacji - Na łóżku w samych slipkach Zayn szepcze coś na ucho Harremu z One Direction Zayn wkłada palec do ust Niall'a Chłopacy z One Direction łapią się za krocze Chłopacy z One Direction pocałunek Chłopacy z One Direction przytulają się 1 Chłopacy z One Direction przytulają się 2 Chłopacy z One Direction przytulają się 3 Chłopacy z One Direction przytulają się 4 Chłopacy z One Direction przytulają się 5 Chłopacy z One Direction przytulają się 6 Chłopacy z One Direction przytulają się 7 Chłopacy z One Direction przytulają się 8 Chłopacy z One Direction przytulają się 9 Chłopacy z One Direction przytulają się 10