Maciej Zień przestał się ukrywać. Pokazuje swoje zdjęcia z egzotycznym przystojniakiem. Skandal Zienia w kościele.

Maciej Zień (fot. Wikipedia.pl)Maciej Zień urodził się w Lublinie. Jest projektantem mody i wnętrz. Dwa razy do roku prezentuje autorskie kolekcje mody damskiej, inspirowane francuską tradycją prêt-à-porter i haute couture.

Projektant starał unikać się skandali, by te nie przeszkodziły mu w karierze projektanta, jednakże ostatnio można było usłyszeć o pokazie, który zorganizował…uwaga.. w kościele. Wywołało to dużą fale krytyki i oburzenia. Nawet zawodowy fotograf Marcin Tyszka usunął zdjęcie z Facebooka z tego pokazu, twierdząc, że modelki, które widniały na fotografiach po prostu się tego wstydziły.

Usunalem zdjecie z pokazu Macka Zienia z twarzami modelek, gdyz dziewczyny wstydza sie swego udzialu w tym przedsiewzieciu pewnie dla nas wszystkich, a szczegolnie dla projektanta, byloby lepiej, gdybysmy nie zobaczyli tego ” dziela”,ale jak ktos juz sie bierze udzial w takim publicznym przedsiewzieciu, to trudno, zeby zamalowac mu twarz na kazdym zdjeciu … Maciek chcial rozglosu i bedzie mial…jutro media beda mialy o czym pisac-:) – napisał Tyszka.

Ostatnio Maciej Zień zrobił się bardzo żądny skandali – czytam na Pudelku. Nadto często był widywany w towarzystwie przyjaciela, mieszkającego w Berlinie, Brazylijczyka Orlani. To on ponoć namówił projektanta do urządzenia pokazu mody w kościele.

Maciej Zień ze swoim przyjacielem 1 Maciej Zień ze swoim przyjacielem 2 Maciej Zień ze swoim przyjacielem 3 Maciej Zień ze swoim przyjacielem 4