Marc Jacobs doradza jak lepiej wyglądać. Czyli makeup dla faceta

normal_4737869160_ea3cc45c2f_oKorektor, krem BB, podkład? Dlaczego nie. Faceci coraz to częściej sięgają po takie produkty. Do oferty Marca Jacobsa dołączyły w tym miesiącu produkty dla panów. Jacobs zapewnia, że wszystkie te produkty sam dokładnie przetestował – zwłaszcza korektor pod oczy i pomadkę do ust.

Według projektanta, aby zapanować nad nieładem brwi należy użyć specjalnej żelowej odżywki, która zmiękczy włoski i pomoże je uczesać. Pachnąca miętą szminka pomoże na spierzchnięte usta.

„To ważne aby mieć miękkie, nawilżone usta – zwłaszcza, kiedy chcemy się całować z osobą, którą kochamy” – zapewnia Jacobs.

W jego ofercie znajdziemy również paletkę cieni do oczu, bronzer dla bardziej odważnych panów. Wszystkie kosmetyki  kosztują  od 17 do 37 funtów i możemy je kupić w sieci Sephora oraz w butikach projektanta.

W Wielkiej Brytanii w niektórych sieciach kosmetycznych faceci mają własne półki z takimi właśnie preparatami. Kosmetyki są przeznaczone tylko dla nich i nie muszą już podbierać ich partnerkom.

W naszym kraju facet zadbany kojarzy się z gejem, prawica kpi z takich osób. Faceci powinni w końcu wziąć się za siebie.

Źródło: Gazeta.pl

1 Comment

  1. Facetom, którzy nie chcą naśladować kobiet i się do nich upodabniać, a jednocześnie chcą być facetami zadbanymi i cenią męski styl polecam blog Łukasza Kielbana „Czas Gentlemanów” http://czasgentlemanow.pl/ oraz kanał filmów na YouTube Raoula Popa z wartościowymi videoporadnikami http://www.youtube.com/user/raoulpop/videos

Comments are closed.