Martyna Wojciechowska chciałaby być lesbijką! Zobaczcie co powiedziała w ostatnim wywiadzie.

Martyna Wojciechowska może być lesbijkąMartyna Wojciechowska jest jedną z ciekawszych osobowości w polskich mediach. Jest dziennikarką, podróżniczką ale również pisarką. Niestety coraz częściej musi się tłumaczyć dlaczego samotnie wychowuje córkę i jest singielką.

Różne media donoszą, że Martyna Wojciechowska może być lesbijką. Co prawda to głupie, bowiem każdy singiel w takim razie mógłby być gejem czy lesbijką według tego schematu myślenia.

W jednym z ostatnich wywiadów powiedziała, że wielu ludzi podejrzewa ją o bycie lesbijką tylko dlatego, że nie ma stałego faceta. Nadto śmiało dodaję, że żałuję, że nie gustuję w kobietach.

– Samo to, że jestem singielką i dobrze się z tym czuję jest dla wielu mocno podejrzane. Skoro jestem szczęśliwa bez partnera, to znaczy, że trzeba mnie prześwietlić, bo pewnie jestem lesbijką. Bawi mnie to – mówi na łamach Wprost. Z drugiej strony, kiedy porównuję facetów i kobiety, czasem żartuję, że chciałabym mieć homoseksualną orientację. Miałabym wtedy do wyboru mnóstwo potencjalnych, fajnych partnerek. Facet nie jest mi do szczęścia potrzebny, choć nie jestem singielką ortodoksyjną. Nie twierdzę, że się nigdy z nikim nie zwiążę. Ale dzięki temu, że robię to, co kocham, nie mam poczucia pustki.

W innym wywiadzie dla tygodnika „Gwiazdy” tłumaczy, dlaczego jest singielką. Za taki stan rzeczy wini oczywiście.. mężczyzn. – Kiedyś lepiej dogadywałam się z mężczyznami. Obserwując to co się dzieje, odkąd jestem dorosłą kobietą, powiedzmy, na przestrzeni 15,20 lat dochodzę do wniosku, że kiedyś mężczyźni byli bardziej męscy. Teraz są bardziej metroseksualni i zdecydowanie mi to przeszkadza. – mówiła Martyna Wojciechowska.

Nadto dodała, że lepiej się czuje w towarzystwie kobiet: „W pracy zawodowej jestem teraz otoczona kobietami i chwalę to sobie. W ogóle dziewczyny są coraz fajniejsze, a mężczyźni coraz mniej fajni.”

Jak myślicie? Będziemy mieli niedługo kolejny coming out?

Martyna Wojciechowska jest lesbijką