Michał Piróg odpowiada Pawłowicz: „Czuję się notorycznie gwałcony przez Pawłowicz!”

Krystyna Pawłowicz (PAP/Jakub Kamiński)
Krystyna Pawłowicz (PAP/Jakub Kamiński)

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości, doktor nauk prawnych Krystyna Pawłowicz zasłyneła kolejną dość kontrowersyjną wypowiedzią. W najnowszym wywiadzie, opowiadała sie przeciwko zalegalizowaniu w Polsce związków jednopłciowych, stwierdziła, iż prowadza one do prostytucji, są z natury patologiczne i zasługują na potępienie.

Dodała również, iż młodzi chłopcy uwodzą starszych panów, czesto żonatych i dość zamożnych. Ciekawi nas, czy kogoś konkretnego miała na myśli. Widać, że 60-letnia, „jałowa” panna dużo o tym rozmyslała i jej zdaniem problem związków dla pieniędzy dotyczy tylko par homoseksualnych.

Czytaj nasz wcześniejszy artykuł: Pawłowicz grzmi: „Związki homo polegają na prostytucji! Patologia”

Michał Piróg postanowił, iż nie będzie siedzieć cicho w tak ważnej sprawie. Stwierdził m.in. iż Pawłowicz jest nieszczęśliwa i „gwałci go” takimi wypowiedziami:

Każdy mierzy własną miarą najwidoczniej. Ja bynajmniej nigdy się nie czułem ani nie czuję jak osoba ocierająca się o prostytucję. Jestem jedynie notorycznie gwałcony przez takich ludzi jak Pani Krystyna Pawłowicz – pisze. Idąc jej tropem to zabrońmy ślubów młodszych kobiet/mężczyzn ze starszymi partnerami. Mam nadzieję, że jest Pani jedynie dobrze opłacaną marionetką w tym cyrku, a nie tępą, zacofaną i ślepo zawziętą osobą. Czemu nieszczęśliwi odmawiają szczęścia innym?