Miley Cyrus: „Mamy 21 wiek, a USA to przecież wolny kraj. (…) Domagam się tolerancji

Miley Cyrus wraz z gościem specjalnym Madonna na koncercie UnpluggedMiley Cyrus jest kontrowersyjną piosenkarką która zaskakuje swoich fanów swoimi wyuzdanymi występami i nagością w teledyskach. Ostatnio udzieliła wywiadu dla Vogue w którym mówiła, że sprzeciw wobec jednopłciowych małżeństw jest dla niej niepojęty.

– Sprzeciw wobec jednopłciowych małżeństw jest dla mnie po prostu niezrozumiały. Mamy 21 wiek, a USA to przecież wolny kraj, a więc jak pojąć ten sprzeciw? Dla mnie to jawna dyskryminacja. Domagam się tolerancji, szczególnie dla osób LGBT – szczególnie, bo ich najczęściej dotyka nietolerancja. Oczywiście, że pary jednopłciowe powinny mieć prawo do małżeństwa” – Miley Cyrus w najnowszym wywiadzie dla „Vogue”

Czytaj więcej: Czy Miley Cyrus jest biseksualna?

Na powyższym zdjęciu Miley jest na koncercie Unplugged, a jej specjalnym gościem była królowa muzyki popularnej – Madonna. Przypomnijmy, że Madonna kilka dni temu mówiła o swoich koncertach w Rosji w 2012 roku: – Na koncercie w Moskwie protestowałam przeciwko aresztowaniu Pussy Riot. Dostałam potem wiele anonimowych gróźb śmierci. Przed koncertem w Petersburgu ostrzeżono mnie, bym nie robiła na scenie „nic gejowskiego”. Rozmawiano o tym z całą moją ekipą. Nie zmieniłam koncertu ani na jotę. Po koncercie okazało się, że 87 osób z publiczności zostało aresztowanych za „gejowskie zachowanie”. Świat powinien mocniej reagować na homofobię Putina.

Czy Miley Cyrus jest lesbijką 5 Czy Miley Cyrus jest lesbijką 4 Czy Miley Cyrus jest lesbijką 7 Czy Miley Cyrus jest lesbijką 8 Czy Miley Cyrus jest lesbijką 10 Madonna wspiera gejów i lesbijek w Rosji Madonna promuje akcję Human Rights Campaing's Love Conquers Hate