Miley Cyrus twierdzi, że hejterzy nie dają jej spokoju i nazywają brzydką lesbijką. Dlaczego?

Miley Cyrus oburzyła się na słowa krytyki (Fot. Neilson Barnard, Getty Images, Flash Press Media)Ostatnio kontrowersyjna piosenkarka rozpoczęła wojnę z internetowymi antyfanami (hejterami). Na portalu społecznościowym napisała, że ma już dość bycia nazywana przez nich brzydką.

Miley Cyrus od pewnego czasu stara się kreować na niegrzeczną, dorosłą osobę, która aż kipi testosteronem. Od grzecznej dziewczynki kreowanej przez Disneya przeobraziła się w feministkę, której koncerty powodują ogromne zamieszanie w tabloidach. W 2013 roku miała kilka momentów, które z pewnością szokowały: w teledysku „Wrecking ball” ujeżdżała wielką kulę, podczas koncertu demonstrowała seksowny taniec „twerking”, paliła marihuanę na scenie, pozowała do zdjęć ze striptizerkami, masturbowała się w teledysku oraz zerwała zaręczyny z Liamem Hemsworthem.

 

Miley nie przejęła krytyka jej zachowania, ale to, że ludzie pisali jej, że jest brzydka.

– Ludzie nazywają mnie brzydką lesbijką częściej, niż moglibyście pomyśleć. Nie mam nic do lesbijki. Mogłaby być to przynajmniej ‚interesująca lesbijka’. Nienawidzę tamtego słowa na literę ‚b’ – piszę Miley.

Ostatnio piosenkarka wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym całuje modelkę Carę Delevingne. Paparazzi przyłapali ją także na pocałunkach z tancerką podczas koncertu Britney Spears. Czy Wy również uważacie, że Miley Cyrus może być lesbijką?

Jeden ze znajomych Miley powiedział magazynowi Life and Style, że Cyrus eksperymentuje z kobietami. Dodał, że chwaliła się trójkącikiem. – Cały czas otaczają ją kobiety, z którymi się umawia. Jest bardziej zainteresowana kobietami niż mężczyznami. Liam Hemsworth złamał jej serce i szukała wtedy pocieszenia u kobiet – mówi.

Czytaj więcej: Czy Miley Cyrus może być lesbijką?