Miliarder z Hongkongu wycofał ofertę 100 mln funtów dla mężczyzny, który poślubi jego córkę

Gigi ChaoCecil Chao Sze-tsung, chiński miliarder bardzo chciał, aby jego ukochana córka odnalazła miłość swojego życia i odnalazła szczęście oferując 100 mln funtów dla tego mężczyzny, którego kobieta wybierze na swojego męża. Haczyk był w tym, że jego córka jest lesbijką, a w dodatku ma partnerkę.

Mamy wiadomość, że mężczyzna zmienił zdanie i wycofał pieniądze „na wejście” do jego rodziny. Przekonał go list otwarty, który  jego córka – Gigi Chao opublikowała przedwczoraj w chińskim dzienniku „South Morning Post”.

– Drogi Tatusiu, może nadszedł czas na spokojną rozmowę. Zdaję sobie sprawę, że trudno Ci zrozumieć, jak mnie, kobiecie, może podobać się druga kobieta. Nie mam na to “wytłumaczenia”. Tak po prostu jest. Taka jestem. To się wydarzyło – naturalnie i spokojnie. Jesteśmy razem już od 9 lat i jest nam dobrze, kochamy się. Bardzo żałuję, że nie masz pojęcia, jak jestem szczęśliwa – nie dzielisz ze mną tak wielkiej części mojego życia. Ale chyba nie potrzebujemy wzajemnej aprobaty naszych romantycznych związków, prawda? (…)
Na pewno jest na świecie mnóstwo fajnych facetów – ale po prostu nie dla mnie – piszę Gigi w liście otwartym.

Cecil wykazał się wielkim zrozumieniem dla swojej córki. Powiedział, że skoro „Gigi mówi, ze właśnie takie życie wybrała, to niech tak będzie – pieniądze zostają w mojej kieszeni. Nie powiem, ze jestem szczęśliwy z powodu jej wyboru, ale go szanuję. I niech media dadzą nam już spokój”.

Gigi Chao i jej ojciec