Moja opinia na temat gejowskiego filmu pt. „Solo” (thriller psychologiczny)

Gejowski film pt. SoloCzy oglądałeś kiedyś bardzo kameralny thriller psychologiczny z wątkiem gejowskim? Nie? Może warto obejrzeć film pt. Solo? Zapraszam do zapoznania się z moją opinią na temat tego filmu.

Opis filmu

Manuel (Patrico Ramos) jest znudzony swoim życiem i postanowił poznać jakiegoś chłopaka na jednym z portali randkowych. Tak się stało, że poznał bardzo przystojnego faceta o imieniu Julio (Mario Veron z „Wysokiego napięcia”). Gdy dochodzi do spotkania na żywo, wydaje się, że mężczyźni pasują do siebie idealnie, jednak z czasem odkrywają swoje ‚drugie oblicza’. Pojawia się wzajemna nieufność, podejrzenia i kłamstwa, ale też kolejne fale pożądania.

Moja opinia

Film pt. „Solo” ukazuje tajemnicze życie dwóch mężczyzn, którzy poznają się na jednym z czatów randkowych. Julio i Manuel spotykają się pewnego wieczoru, zaczynają rozmawiać, poznawać się, po czym uprawiają sex. Manuel jednak ma coś do ukrycia… Według mnie ich historia jest bardzo interesująca i tajemnicza. Do samego końca byłam ciekawa co będzie dalej. Film bardzo dobrze pokazuję wierność osób, które i tak czują, że coś jest nie tak, ale wolą tkwić w tym dalej. „Solo” można było nakręcić lepiej, wyjść kamerą poza to „jedno pomieszczenie”. Według mnie film był za brutalny i brakowało w nim szczęśliwego zakończenia. Ale to już kwestia upodobań.

Film polecamy obejrzeć z legalnego źródła na OutFilm.pl. Dla jednego szczęściarza mamy 48h bezpłatny dostęp do całej biblioteki filmowej. Kod to: PJK1093 (należy go zrealizować klikając tutaj).

Gejowski film pt. Solo 2