„Morgan” – znakomity film o zmaganiach z przeciwnościami i z poczuciem winy.

Dzisiaj chcielibyśmy Was zainteresować filmem pt. Morgan w reżyserii Michaela D. Akers. Jest to momentami poruszający dramat, który ukazuje rzadko poruszany temat. Z pewnością  trafi on w gusta osób, które nie szukają Hollywoodzkich produkcji komedii romantycznych, a filmu, który ma ciekawe rozwinięcie i zakończenie.

Opis filmu

„Morgan” to opowieść o szczerej miłości między chłopakami, którzy muszą najpierw nauczyć się kochać siebie, żeby móc stworzyć razem coś pięknego.

Morgan Oliver (Leo Minaya), od kiedy się wyoutował, cały czas musi udowadniać, że jest najlepszy. Podczas ostatniego wyścigu kolarskiego miał wypadek i teraz jest sparaliżowany od pasa w dół. Nie może się z tym pogodzić i wbrew zaleceniom lekarza chce wystartować w kolejnym wyścigu na wózku.

Kiedy Morgan spotyka Deana, nie jest nawet pewien, czy Dean jest gejem. Tym bardziej nie śmie nawet marzyć, że Dean będzie chciał związać się z osobą niepełnosprawną. Jednak po pierwszej randce następuje kolejna i okazuje się, że obaj nie potrafią się sobie oprzeć.

Problem polega na tym, że Morgan przygotowując się do wyścigu, naraża swoje życie. Dean wcześniej opiekował się umierającą matką i nie chce przechodzić przez podobne cierpienie jeszcze raz.

Film przyjemnie się ogląda, aktorzy dobrze wcielili się w swoje rolę. Na prawdę zachęcam Was wszystkich do obejrzenia tego filmu. Film dostępny w serwisie OutFilm.

Gejowski film o miłości pt. Morgan 7 Gejowski film o miłości pt. Morgan 8 Gejowski film o miłości pt. Morgan 5 Gejowski film o miłości pt. Morgan 6 Gejowski film o miłości pt. Morgan 4