Na poniedziałkowy wieczór świetny film – Transamerica. Dla pierwszych dwóch osób dwa kody dostępu do OUTFILM.PL!

Bree, główna postać z filmu TransamericaNa dzisiejszy wieczór chcielibyśmy Wam polecić znakomity film w reżyserii Duncana Tuckera pt. „Transamerica”.

Opis filmu

Główna postać Bree jest osobą transseksualną. Żyje ona w ubogiej części Los Angeles. Pracując na dwa etaty zbiera każdy grosz na ostatnią operację, która ma uczynić ją biologiczną kobietą. Ogólny spokój kobiety zakłóca telefon z Nowego Jorku. Dzwonił do niej Toby – chłopak odsiadujący wyrok. Kobieta zdaję sobie sprawę, że to musi być jej syn. Sytuacja zaczyna się komplikować.

Nasza opinia

Film pt. „Transamerica” jest bez wątpienia ciekawym filmem. Pokazuję problem ujawnienia swojej prawdziwej płci przez osoby transseksualne. Film mimo, iż niesie ze sobą głębsze przesłanie (co jest jak najbardziej na plus) potrafi jeszcze od czasu do czasu rozśmieszyć. Musimy w tym miejscu pochwalić Felicity Huffman, która znakomicie odegrała rolę transseksualnej kobiety. Jeżeli chcesz miło spędzić dzisiejszy wieczór, to ta propozycja jest strzałem w dziesiątkę.

Film do obejrzenia w serwisie OutFilm.pl. Dla pierwszych dwóch osób mamy kod na 24h bezpłatny dostępu do serwisu Outfilm. Kody o których mowa to: VGP7510 i GPJ5109. Kto pierwszy ten lepszy!

Transamerica, film o transseksualnej kobiecie 7

Transamerica, film o transseksualnej kobiecie 4

Transamerica, film o transseksualnej kobiecie 5

Transamerica, film o transseksualnej kobiecie 6

2 Comments

  1. Poproszę kodzik :P

    1. Kody są na końcu tego artykułu. :)

Comments are closed.