Najprzystojniejsi geje w show biznesie

Związki partnerskie tej samej płci dawno przestały być tematem tabo, zwłaszcza w show businessie. Gwiazdy przestały obawiać się, że wyjawienie światu prawdy o własnej orientacji seksualnej może zagrażać ich karierze, a nawet oznaczać jej drastyczne zakończenie. Gwiazdorzy zaczęli wychodzić z cienia, dumnie afiszować się ze swoimi partnerami, formalizować związki, a nawet wspólnie wychowywać dzieci, a wszystko to w świetle niegasnących fleszy.

Do uznawanych za najprzystojniejsze pary gejowskie należą:

1. Neil Partick Harris i David Burtka

692335-neil-patrick-harris-david-burtka

Neil doskonale wszystkim znany z serialu „Jak poznałem waszą matkę”, a także emitowanego w latach 1989-1993 bijącego rekordy popularności serialu „Doogie Howser, lekarz medycyny” już od ponad 10 lat jest w stałym związku z Davidem Burtką. Wspólnie wychowują dwójkę dzieci, które urodziła im surogatka. Ich największym marzeniem, a zarazem planem na najbliższą przyszłość jest zawarcie związku małżeńskiego.

2. Ricky Martin i Carlos Gonzales

8772bd16ab608962a8fa647e35edc7a6

Ricky Martin wiele lat skrywał prawdę w obawie o utratę pozycji w show businessie.

Czytaj: Ricky Martin: Byłem homofobem, dziś chcę to naprawić!

Dziś już bez obaw przyznaje, że jest gejem, a nawet twierdzi, że to wspaniałe uczucie, które powinien wyjawić już 10 lat temu. Razem ze swoim partnerem Carlosem Gonzalesem wychowuje dwóch synów i przyznaje, że marzy jeszcze o córeczce.

3. Marc Jacobs i Harry Louis

d194673a9b404e55cdf4cafa4704e239

Znany projektant mody Marc Jacobs po rozstaniu ze swoim wieloletnim partnerem brazylijskim ex-modelem Lorenzo Martone związał się z poznanym w Londynie połowę młodszym gwiazdorem gejowskich filmów porno Harrym Louisem. Wspólnie świętował swoje 50-te urodziny w Rio de Janeiro.

Źródło: www.kobieta.onet.pl