Nasza plotka się potwierdziła. Partnerem Tom’a Daley jest Dustin Lance Black! [DUŻO ZDJĘĆ]

Przez ostatni tydzień czasu o Tom’ie Daley pisało się dużo. Na początku informowaliśmy o jego publicznym coming oucie, którego dokonał w serwisie YouTube, kręcąc samemu wideo trzymając kamerę w dłoni. Słynny pływak otrzymał tytuł najseksowniejszego mężczyzny na świecie wygrywając tym samym z David’em Beckham’em.

Po pojawieniu się plotek jakoby scenarzysta filmu „Obywatel milk” Dustin Lance Black był partnerem Tom’a media podchwyciły temat. Każdy się rozpisywał o tym fakcie – nawet my. :). W tym momencie wszystko jest jasne. Tom Daley w jednym z ostatnim wywiadów powiedział: – To była miłość od pierwszego wejrzenia. Nigdy wcześniej nie czułem czegoś takiego. I to ja go poderwałem, nie odwrotnie. Poznaliśmy się w marcu. Nawet nie rozmawialiśmy dużo, ale napisałem na jego kartce swój numer telefonu z dodatkiem „zadzwoń do mnie”.

Dodał, że „reakcja na mój coming out przeszła moje wszelkie oczekiwanie – jest 100 razy lepiej, niż myślałem. Przed coming outem czułem się, jakby mój związek, moja miłość była jakąś grzeszną tajemnicą – a przecież jestem po prostu szczęśliwy”.

Cytaty pochodzą z najświeższego wywiadu Toma, którzy przeprowadził Jonathan Ross dla ITV.

Tom Dalej, najseksowniejszy gej na świecie wyjawił, że jego partnerem jest Dustin Lance Black 6 Tom Dalej, najseksowniejszy gej na świecie wyjawił, że jego partnerem jest Dustin Lance Black 5 Tom Dalej, najseksowniejszy gej na świecie wyjawił, że jego partnerem jest Dustin Lance Black 4 Tom Dalej, najseksowniejszy gej na świecie wyjawił, że jego partnerem jest Dustin Lance Black 3 Tom Dalej, najseksowniejszy gej na świecie wyjawił, że jego partnerem jest Dustin Lance Black 2 Tom Dalej, najseksowniejszy gej na świecie wyjawił, że jego partnerem jest Dustin Lance Black 1 Tom Dalej, najseksowniejszy gej na świecie wyjawił, że jego partnerem jest Dustin Lance Black 7